До боротьби з масовим завезенням в Україну дешевих автомобілів на європейських номерах підключилася і Литва. У країні вже розробили заходи для боротьби з цим явищем.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України. Митниця Литви почала розслідування щодо законності ввезення та використання на українських теренах автомобілів, зареєстрованих в балтійській країні.

Вільнюс пішов на такий жорсткий крок після запиту ДФС. Згідно з даними фіскалів, в Україні станом на 1 листопада перебуває 59 тисяч автомобілів з литовської реєстрацією. Велика їх частина потрапила на територію країни в режимі тимчасового ввезення.

Крім того, в ДФС назвали перспективним напрямком подальше співробітництва між митницями обох країн в єдиному режимі транзиту і приєднання до загальної системи NCTS (New Customs Transit System - нова система митного транзиту). Цей проект стане першочерговим в питанні переходу України до європейських митних правил.

Литва має намір надасть можливість закупівлі програмного продукту, допомога по його установці і навчання працівників ДФС. Також литовська сторона допоможе вдосконалити митне законодавство України.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Показати ще

Власники "евроблях" пересідають на болгарські номера

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі склали список елітних автомобілів на єврономерах, які можна зустріти на українських дорогах.