Надзвичайно популярні нині електронні сигарети, які представляють, як "безпечну" заміну курінню, насправді мають чимало негативних сторін. Одна з таких – невиліковні хвороби, які можуть рзвитися з часом в любителів попарити.

У новому дослідженні вчених з'ясували, що вейпінг (куріння електронної сигарети) викликає мутації ДНК, які призводять до раку, - пише The Daily Mail.

Дослідники піддали людські клітини легкому впливу парів електронних сигарет. Вважається, що дані сигарети були розроблені, щоб уникнути попадання в організм канцерогенних побічних продуктів тютюну.

Під час експерименту клітини піддалися мутаціям та стали раковими набагато швидше, ніж це відбувається з людиною, яка не має такого "хобі", як вейпінг.

Популярні новини зараз

Влад Яма осоромився незнанням української мови: "Стирчак - коли дівчина подобається"

Андрій Джеджула втратив найріднішу людину 8 Березня: розповів про це після пологів

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Команда Нью-Йоркського університету ставить під сумнів поширену думку про те, що ванільний нікотин є безпечною альтернативою паління сигарет.

Відомо, що дим Е-сигарет (ECS) "поставляє" нікотин через аерозолі без спалювання тютюну. Таким чином вейпи пропонують, як неканцерогенний замінник звичайних цигарок.

Дійсно, експерименти показали, що у легенях любителів вепінгу було на 97% канцерогенів менше, ніж в курців тютюну.

Однак ризик отримати серйозні захворювання також залишається. Серед них рак легенів та чечового міхура, а також проблеми з серцево-судинною системою.

Дивіться всю правду про вейпінг

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", британці винайшли сигарети для схуднення.