Є звичайні продукти, які можуть запобігти появі ракових клітин.

Червоний виноград

Ресвератрол міститься не тільки в червоному вині! Це одне з найбільш вивчених протиракових з'єднань, і воно фактично пригнічує клітини, що виробляють рак. Шкурки червоного винограду багаті ресвератролом.

Грецькі горіхи

Волоські горіхи містять майже вдвічі більше антиоксидантів, ніж інші. Вони володіють високим вмістом альфа-ліноленової кислоти, незамінної жирної кислоти, пов'язаної зі зменшенням ризику раку товстої кишки. Поліфеноли можуть допомогти запобігти рак передміхурової залози. Після обсмажування вони краще засвоюються організмом.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще

Насіння чіа

Ці багаті білками насіння містять багато антиоксидантів, включаючи кверцетин, каемпферол і хлорогеновую кислоту, і всі вони пов'язані з профілактикою раку легенів і передміхурової залози.

Артишоки

Поліфеноли в артишоках призводять до смерті ракових клітин молочної залози і колоректального раку. Цей плід також є хорошим джерелом фолату, B-вітаміну, який знижує ризик раку легенів.

Брюссельська капуста

Виявлені в хрестоцвітних овочах індол і ізотіоціанати інгібують утворення пухлин в сечовому міхурі, грудей, товстої кишки, печінки і легенів. Капуста допоможе знизити ймовірність раку передміхурової залози, легень і молочної залози.

Чорниця

Антоціани, що дають синій колір чорниці, є сильними антиоксидантами і пов'язані з пригніченням різних форм раку. Чорниця має найвищу "повну антиоксидантну здатність".

Профілактика раку

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відчуття самотності впливає не тільки на психічне, але й фізичне здоров'я. Вчені мають на увазі під поняттям "самотність" "невідповідність між бажаним рівнем соціальної взаємодії і дійсним станом справ".