Рабство в Росії - настільки звична справа , яка засіла в глибині кожного громадянина, що практично ніхто вже не здатен тверезо оцінити, як повинна насправді жити вільна країна.  Принаймні, так стверджує російський незалежний журналіст, блогер Аркадій Бабченко.

Відповідь Бабченка на черговий фейк

Як відомо, у такий спосіб журналіст відповів на слова свого колеги Олега Кашина про те, що його нібито тримають у "полоні" українські спецслужби. 

"Рабство настільки там сидить уже в кожному, настільки колінопреклоніння перед державою, навіть не так - перед державою - в'їлося там кожному в кров, що людина, навіть проживши в Лондоні під десяток років, не в змозі зрозуміти, що це - мій вибір. Мій вільний вибір щодо захисту мого ж життя. Яке потрібне в першу чергу мені ", - підкреслив Бабченко на своїй сторінці у Facebook.

Блогер упевнений: жодна вільна країна не буде тримати нікого в полоні, тим паче – нав'язувати комусь сумнівну інформацію, що не відповідає дійсності:

"Ми з нею просто уклали угоду. За яким вона зобов'язується одне, а я - інше. Україна - не Росія. І мені тут ніхто нічого не може нав'язати без моєї волі. Навіть "в полоні" спецслужби", - резюмував він.

Дивіться: "Поки Путін буде при владі, війна триватиме завжди", - Бабченко

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко, який нещодавно брав участь у спецоперації СБУ відверто розповів про своє нелегке життя після "убиства" і раптового "воскресіння". В першу чергу журналіст поскаржився на те, що життя у нього зараз далеко не б'є ключем: через все ще реальну загрозу смерті, Бабченко змушений мінімізувати прогулянки, зустрічі і навіть дзвінки по телефону. Також Бабченко розповів про те, що, швидше за все його досі можуть прослуховувати російські спецслужби.