Майданівці отримали особливий статус

поділитись
Закон відновлює справедливість

Український президент Петро Порошенко підписав закон, який надає статус учасника бойових дій особам, які постраждали під час подій на Майдані.

"Тим, ​​хто на барикадах Майдану отримав поранення або втратив здоров'я, відтепер надається статус учасника бойових дій. Сьогодні підписав відповідний Закон, який відновлює справедливість", - йдеться в повідомленні глави держави, передає прес-служба відомства.

Президент підкреслив, що зрив підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом був частиною кампанія Кремля проти України. Тому люди, що боролися на Майдані, роблять ту ж саму справу, що і солдати на фронті.

Бійки на Майдані в річницю

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українська співачка Руслана Лижичко заявила в ефірі програми "Свобода слова", що сьогодні Україні не потрібна українізація.

Співачка також запропонувала власний план майбутнього розвитку української культури і згадав свій концерт в Краматорську, де жителі ходили з синьо-жовтими прапорами. Вона впевнена, що цього українцям не вистачає саме культурної революції, і вона, за словами Руслани, повинна була відбутися відразу після Майдану в 2014 році.

Нагадаємо, що Руслана давно займає активну проукраїнську позицію. У 2004 році вона була активісткою Помаранчевої Революції. З початку Революції Переваги вона була однією з ключових фігур на Майдані.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Майдан, Україна, закон
Україна весь час дотримувалася однієї чіткої лінії в розслідуванні – припущення про те, літак був збитий ракетою ЗРК "Бук" російського походження
0
0
12:25 17.07.2018
Тенденції останніх місяців носять воістину загрозливий характер
0
0
11:35 17.07.2018
Замість послуг і нормального ставлення отримуєте вагон знущання "за акцією"
0
0
10:54 17.07.2018
Все про ситуацію в бізнесі та на валютному ринку
0
0
10:40 17.07.2018
Багато недосвідчених туристів задаються питанням: «як бронювати авіаквитки на літак через інтернет»
0
0
10:12 17.07.2018