Мітингувальники і копи з "розмахом" відзначили річницю Майдану

поділитись
Відбулася штовханина між мітингувальниками

У Києві на Майдані Незалежності відбулися зіткнення між учасниками мітингу і правоохоронцями.

Як передає "Громадське", одна людина постраждала: чоловікові розбили ніс. "До нас підійшов чоловік, у якого був розбитий ніс. Ми йому надали першу допомогу", - розповів представник мобільних загонів Червоного Хреста.

Крім того, відбулася штовханина між мітингувальниками і правоохоронцями.

Мочанов про Майдан

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 21 листопада вся Україна відзначає дуже важливе свято - День гідності і свободи. Кожен громадянин нашої країни, знає, на честь яких подій було засновано це торжество. І, звичайно, 21 листопада буде проходити чимало урочистих та меморіальних заходів, про які ми хочемо розповісти вам докладніше.

В офіційному повідомленні йдеться: "в цей день планується проведення меморіальних, урочистих і культурно-мистецьких заходів, церемоній покладання квітів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, учасників революційних подій в Україні в 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, в місцях, пов'язаних із зазначеними подіями, зокрема, на Алеї Героїв Небесної Сотні ".

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Майдан, Україна, штовханина
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018
Інкубаційний період хвороби може проходити набагато довше
0
0
19:51 22.07.2018