Головний інженер проекту капремонту Будинку профспілок у Києві розповів про подальшу долю будівлі і показав, як він буде виглядати після реконструкції. Про це повідомляє "Сегодня".

Інженер також повідомив, що вже 1 березня з фасаду Будинку профспілок знімуть захисний банер, а дедлайн по закінченню ремонтних робіт призначено на День незалежності, 24 серпня.

За словами Артема Білика, зовнішній вигляд будівлі істотно не зміниться в порівнянні з тим, що було до пожежі 2014 року, але зміни будуть.

"Наприклад, великі скляні вікна на перших двох поверхах. Захисний банер знімемо 1 березня, але тимчасові стройконструкції залишаться ще на рівні перших двох поверхів і верхній частині будівлі, де роботи будуть продовжуватися. Повністю паркан зникне до Дня Незалежності. До цього часу ми плануємо закінчити всі внутрішні та фасадні роботи, встановити підсвічування і провести благоустрій навколо Будинку профспілок", - уточнив Артем Білик.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" деякі кияни були вражені тим, що в четвер, 1 лютого, в столиці почали розбирати будівлю, в якій розташований унікальний архітектурний об'єкт, відомий як "Тарілка".