Українські солдати отримали на озброєння ракетний комплекс "Корсар".

Як пише прес-служба "Укроборонпрому", перш ніж прийняти на озброєння, комплекс пройшов тривалі випробування. Крім самих комплексів військові достроково отримали понад 50 ракет до зброї.

Наведення на ціль здійснюється за допомогою лазерного променя. Вогонь можна вести з дистанції 2,5 км. Варто зауважити, що такі ж показники і у американського FGM-148 Javelin.

Крім того, особливістю даного комплексу вважається його габарити. Його легко може переносити одна людина і вести вогонь з плеча без додаткових пристроїв. Для "Корсар" розробники зробили дві керовані ракети ЖК-3К і ЖК-3ОФ.

"Корсар" працює !

29.08.2017., легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", розроблений ДП "Державне Київське Конструкторське Бюро "Луч", прийнятий на озброєння Збройних Сил України. #madeinukraine #купуйукраїнське #КБЛУЧ #зробленовУкраїні

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

У Запоріжжі з лікарні зникла 16-річна красуня, місто на вухах

Показати ще
Posted by КБ "ЛУЧ" on Thursday, 6 July 2017

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в держдепартаменті США оголосили конкурс на закупівлю нелетальної зброї, яке повинні передати Україну. Тендер передбачає закупівлю пістолетів, патронів і різного захисного спорядження. Хто виграє перегони в конкурсі, стане відомо до 22 серпня.