У польському місті Сєрпц пропав 25-річний громадянин України Кирило Вознюк.

Як повідомляє ТСН, хлопець вийшов з дому увечері 4 листопада на дискотеку в Борково-Косцельне. По дорозі він розмовляв з матір'ю. На дискотеці він був. Після вийшов і сів у попутку. З тих пір про хлопця ніяких звісток. Номер телефону знаходиться поза зоною.

Родичі хлопця просять відгукнутися всіх, хто знає про його місцезнаходження. Телефон мами Ірини - (095) 365-80-71.

Також місцева поліція просить повідомити будь-яку інформацію про місцезнаходження Кирила по телефону: (024) 265-82-00 або за екстреним номером допомоги 997 або 112.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Прикмети хлопця: зріст 185 см, вага близько 70 кг, світлі очі, середньої статури, коротке волосся, кругле обличчя, середній ніс. Він офіційно працював в пекарні в місті Сєрпц.

Як поляки ставляться до українців.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що польська держава ніколи не схвалить пропозицію поставити знак рівності між Українською повстанською армією і Армією Крайовою.

Про це розповів глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський. За словами політика, його останній візит до Львова показав багато невирішених проблем і відсутність волі їх вирішувати. Також він зазначив, що Україна потребує адвоката на міжнародній арені, і Польща може залишитися таким адвокатом. Однак, Ващиковський повторив свою тезу про те, що російська агресія не може бути виправданням, щоб уникнути проблем і проведення реформ.