Оболонський районний суд столиці обрав міру запобіжного заходу для Даяни Шаль, яка викрала немовля із дитячого садка.

Суд задовольнив клопотання прокуратури - викрадачка буде утримуватися під домашнім арештом з обов'язковим носінням електронного браслета.

Прокурор Володимир Вербановський зазначив, що це максимальний запобіжний захід, який можливий при даній правовій кваліфікації.

До викрадення дитини дівчина, ймовірно, готувалася, але скільки часу - слідчі поки що не можуть сказати. Викрадала дитину вона для себе, щоб видати за власну. Дівчина народила дитину від свого хлопця, який хотів побачити немовля на власні очі.

"Вказану дитину мала видавати за свою, оскільки її дитина померла відразу після пологів. На цей час вказана версія перевіряється, оскільки для встановлення того, чи справді народжувала і який пройшов проміжок часу, необхідна судова експертиза, яка буде призначена після розгляду клопотання сьогодні в суді", - повідомив представник обвинувачення Володимир Вербановський.

Популярні новини зараз
День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Окрім судово-медичної експертизи щодо її ймовірних пологів дівчині також призначать психіатричну експертизу.

Хлопця Даяни Шаль відпустили, його до кримінальної відповідальності наразі не притягуватимуть, оскільки він не був у змові з дівчиною і викрадену дитину справді сприйняв за свою.

Подробиці розкриття справи:

Як повідомляв портал "Знай.ua", рідні викрадачки немовляти Даяни Шаль шокували правдою про дивацтва жінки.