Третьокласниця мелітопольської дитячої музичної школи Єлизавета Єременко підкорила журі Каннського фестивалю.

Як повідомляє місцеве видання Ria, участь у міжнародному конкурсі дівчинка брала дистанційно.

Відомо, що фестиваль проходив з 20 по 24 липня. Семирічна Ліза Єременко записала та відправила організатором свій виступ. У результаті маленька українка отримала третю премію в категорії "інструментальне виконання" (фортепіано).

До речі, трьома тижнями раніше Ліза стала лауреатом першої премії міжнародного фестивалю в Парижі. У серпні музична зірочка планує взяти участь у черговому конкурсі, який відбудеться в Дніпрі.

Популярні новини зараз
Відключення світла і сильні морози: як будуть діяти графіки Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла В українців перевірять житло – прийдуть додому Пенсія зросте у кілька разів: трьом категоріям пенсіонерів підвищать виплати
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", український фільм отримав престижну нагороду.