Недобросовісні постачальники готові наживатися навіть на здоров'я дітей. Нечисті на руку ділки якийсь час поставляли в якості їжі для самих маленьких продукти, які не тільки небезпечні для здоров'я, але і заборонені в нашій країні.

Госпродпотребслужба повідомила про це кричущий випадок. Також там додали, що на даному етапі в силу вступив закон, здатний в майбутньому убезпечити державні установи від недобросовісних виробників і постачальників.

Закон про більш жорсткий контроль за діяльністю постачальників і виробників формально вже набув чинності. Він спрямований на посилення відповідальності за порушення.

В одному з дитячих садків Києва було встановлено, що під виглядом вершкового масла був завезений молокомісткі спред, адже він заборонений в Україні. Спред є сумішшю молочних і рослинних жирів і є дешевою намазкой, якою вирішили нагодувати дітей дошкільного віку замість коров'ячого масла.

Популярні новини зараз

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Спреди небезпечні тим, що при регулярному вживанні в їжу з-за високого вмісту в них небезпечних трансжирів ухуджают стінки артерій і провокують розвиток цукрового діабету. Крім того, погіршують роботу серця.

"Аналогічна продукція була виявлена ще в семи дитсадках Києва. Поліція відкрила кримінальне провадження", повідомляють в Госпродпотребслужбе.

Поки що немає даних про те, що спред під виглядом масла потрапив до дітей в раціон харчування. Однак це проблема не тільки столичних дитячих дошкільних установ.

Аналогічна ситуація була виявлена і в Миколаївській області. Крім того, в деяких зразках вже готової їжі була виявлена кишкова паличка, що є небезпечним і недопустимим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.іа", у Києві б'ють на сполох через чоловіка, який переслідує дітей.