На сітілайті переплутали імена відомих українців

На сітілайті в центрі Києва розмістили плакат, на якому переплутані імена відомих історичних персоналій.

Про це у своєму Twitter повідомив користувач "Славик Полотенце".

Він уточнив, що прізвища в підписі до портретів видатних історичних особистостей не відповідають зображенню.

"Серйозно, кажуть, це прямо зараз на Пушкінській висить", — пише блогер.

На портретах зображені зліва направо: Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Іван Сірко, Григорій Сковорода. Підписи під світлинами відповідно: Іван Грушевський, Симон Петлюра, Євген Коновалець і Номан Челебіджихан.

Популярні новини зараз

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на острові Хортиця в Запоріжжі невідомі вандали розгромили пам'ятник борцям за волю України. Про це розповіли на сторінці в Twitter Ukr_Che.

Відзначається, що пам'ятний хрест на честь борців, які загинули, захищаючи Україну у 1918-1928 роках, встановили в рамках українсько-литовського проекту "Пам'ять Нації: Відродимо Хортицю" минулого тижня.

Також портал повідомляв про те, що у столичному парку Партизанської Слави вандали знищили молоді насадження. Вандали пошкодили стовбур на 10 молодих вербах у парку Партизанської Слави. Ці дерева в минулому році працівники КП УЗН Дарницького району. Києва висадили разом з активістами.

Крім того, нагадаємо, що на одній з найвідоміших польських статуй виявили десятки передавачів інтернет-сигналу. У польському Свебодзині інтернет роздають з пам'ятника Ісусу Христу. Десятки передавачів заховані в 3-метровому вінці 33-метрової статуї Ісуса Христа.

Як стверджують журналісти сайту Fakt, встановлення передавачів інтернет-сигналу на пам'ятнику була ідеєю парафіяльного священика. Наявність передавачів перевірили і зафіксували за допомогою апарата. Це виявив один із співробітників місцевого інтернет-провайдера.

Також нагадаємо, що вздовж Алеї слави в Одесі активісти націоналістичної організації "З-14" зафарбували назви російських міст на пам'ятних плитах.

Замість "міст-героїв" Другої світової війни, вони написали назви українських міст, які стали знаковими за час проведення військової операції в Донбасі.