У Дніпровській області група молодих людей зупинила рух поїзда для того, щоб изрисовать вагони графіті. Приміський електропоїзд був зупинений за допомогою гальмівного крана.

Першого квітня вандали зробили своєрідний розіграш "Укрзалізниці" і розмалювали шість вагонів приміської електрички. Хлопці зупинили поїзд з допомогою гальмівного крана на хвостовому вагоні. Вони тримали поїзд на місці до тих пір, поки не розмалювали всі 6 вагонів, як і мали намір.

Інцидент стався на шляху прямування електропоїзда сполученням Дніпро-Баловка. Поїзд здійснив цю вимушену зупинку на цілих 22 хвилини. Співробітники залізниці стверджують, що акт вандалізму здійснювала численна група молодих людей, одягнених у балаклави.

Після продовження шляху виявилося, що на кінцеву станцію електропоїзд прибув із запізненням у 19 хвилин. Про акт вандалізму тут же було повідомлено в правоохоронні органи.

Популярні новини зараз
Мобілізація за новим законопроєктом: 4 категорії чоловіків, які не підпадуть під призов У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Vodafone автоматично переводить на нові тарифи: умови гірші, а плата більша Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше
Показати ще

Представники "Укрзалізниці" стверджують, що незабаром розмальований вандалами элекропоезд знімуть з маршруту курсування і повністю перефарбують. Вартість таких робіт за попередніми підрахунками, обійдеться приблизно в 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, 1 квітня в день сміху "Укразалізниця" і сама разыграла своїх пасажирів. Тоді на офіційній сторінці в одній із соціальних мереж було оголошено про старт продажу квитків на Hyperloop. Цей поїзд обіцяв доставити пасажирів з Києва до Львова за 25 хвилин. Не всім користувачам Мережі припала до душі така жарт і портал просили хоча б відповісти на існуючі питання.

Як повідомляв портал "Знай.іа", таємничого вуличного художника Вапкѕу нібито вперше зафіксувала камера. Принаймні цю версію відстоює житель британського міста Халл. Чоловік помітив підозрілих молодиків близько недавно з'явилася нової роботи Вапкѕу. Справа в тому, що хлопчика з мечем зафарбували білою фарбою, але через декілька днів її відмили. Він помітив, як невідомий з фургона фотографував роботу. Він упевнений, що це і був загадковий вуличний художник.