Шість років та понад 700 тисяч кадрів – це результат роботи шотландського фотографа Алан МакФедьен і все заради того єдиного ідеального знімка одного незвичайного птаха, який пірнає у воду, не лишаючи ні краплі бризок.

Фотограф показав у мережі результати свої багаторічних зусиль і варто визнати, кадри дійсно заворожують та вражають.

Алан приходив на одне і те ж місце по кілька разів на день (в середньому 100 днів на рік) протягом шести років і фотографував пірнаючих птахів.

Макфедьен зробив 720 тисяч фотографій, поки не вийшов ідеальний знімок.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Макфедьен надихнув його дідусь, який 40 років тому показав шестирічному онуку місце, де гніздяться зимородки. Шотландець виріс, почав займатися фотографією і відправився туди.

У тій місцевості сталася повінь, і фотограф зрозумів, що птахи навряд чи переживуть його. Тому Макфедьен спорудив велике гніздо для зимородків.

Неймовірні кадри, зняті дронами

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в мережі показали фотографії, не читаючи підписів під ними ми можемо побачити веселого клоуна, радісну дівчину, дивні скелети і шкільні фотографії... На перший погляд, нічого незвичайного, але, насправді, кожен знімок має свою передісторію - моторошну і шокуючу.

Відомі київські фотографи Сергій Рістенко і Влад Василькевич опублікували серію неймовірних знімків столиці України з висоти пташиного польоту. Цього разу митці скористалися допомогою сучасних технологій.

Дрони змінили уяву про фотографію. В мережі показали найкращі знімки 2017 року, від яких неможливо відірвати погляду. Можливості людини з появою безпілотних літальних апаратів зросли в рази. Це яскраво засвідчили знімки, які показали різні куточки нашої планети та їх мешканців з тих ракурсів, з яких ми їх ще не бачили.