Влітку, біг – це прекрасна можливість не тільки оздоровитися, а й прогулятися. Свої маршрути можна будувати як завгодно: і по горах, і по схилах, і вздовж найкрасивіших пам'яток міста. Тому ми вирішили показати вам найкращі маршрути для бігу в Києві.

Маршрути для бігу в Києві: Оболонська набережна
Розповідати про це місце багато не потрібно. На оболонській набережній останні кілька років дуже красиво. А свіже повітря, чудовий вид на Дніпро та околиці зроблять вашу пробіжку дуже комфортною і приємною. Але є і трохи мінусів: ввечері дуже багато гуляючих людей, які відволікають, а вдень може бути вже занадто жарко.

Маршрути для бігу в Києві: Ботанічний сад ім. Гришко
А це прекрасний варіант для любителів зелені. Дуже багато найрізноманітніших рослин будуть оточувати вас під час пробіжки. Дороги у цьому місці не завжди зручні, але це і добре для самого тренування. А в спеку вас буде рятувати тінь від дерев.

Маршрути для бігу в Києві: Голосіївський парк
Ще одне чудове місце, де можна побігати в Києві. Голосіївський парк дуже доглянутий і красивий, та й місця для пробіжки там точно вистачить. Дороги не самі зручні для бігу, так що потрібно буде уважно дивитися під ноги. Але в загальному Голосіївський парк – прекрасне місце для пробіжки.

Маршрути для бігу в Києві: Озеро Тельбін і Русанівка
А це спеціалізована бігова доріжка в Києві, яку відкрили тільки в минулому році. Крім комфорту при бігу, вас так само буде супроводжувати гарний вид. Спочатку на сам Дніпро, а пізніше і озеро Тельбін. Мінус, напевно, тільки один – дістатися туди не так і просто.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Сини Ірини Федишин розкрили несподівану правду про зіркову маму: діти не обманюють

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Маршрути для бігу в Києві: Труханів острів
Бігти краще всього починати з Поштової площі, і так до острова. На самому острові дуже красива природа і прекрасні дороги для пробіжок. Тому, якщо ви живете поряд, то це буде чудовим варіантом.