Велосипедистів у Києві досить багато, і з кожним роком їх кількість зростає. Згодом у місті з'являється все більше і більше доріжок для них. Це не може не радувати власників велосипедів. Воломаршрутов у Києві досить багато, кататися можна майже скрізь, навіть по дорогах, дотримуючись певних правил. Але, навіть зараз у Києві є кілька дуже цікавих веломаршрутів і ми вам про них розповімо.

Голосіївський парк
Дуже гарне і зручне місце для покатушок. Тут є все необхідне: і хороші доріжки, і прекрасна природа, і озеро. Якщо захочеться відпочити, то завжди можна знайти вільну лавочку. Або ж просто відпочити на галявині.
Прокласти маршрут потрібно так: вул. Гайдара — вул. Короленківська — вул. Казимира Малевича — вул. Миколи Грінченка — бул. Дружби Народів — Голосіївський просп. — вул. Генерала Родимцева — вул. Блакитного. І повернутися за таким же маршрутом.

Труханів острів
Дуже зручний маршрут, дорога рівна, а спусків і підйомів зовсім небагато. До того ж на Трухановому острові ви знайдете на що подивитися. Велосипед дозволить вам швидко помилуватися всіма пам'ятками там.
Маршрут: вул. Гайдара — вул. Жилянська — вул. Шота Руставелі — вулиця Басейна — вул. Хрещатик — Володимирський узвіз — Набережне шосе — Парковий міст — вул. Труханівська — пляж Довбичка.

Відрадний парк
Красивий парк, їздити по якому буде суцільним задоволенням. Там дуже багато дерев і різної рослинності – дуже зелене місце. Крім всього цього там є озеро, і місток через нього.
Маршрут: вул. Гайдара — вул. Жилянська — вул. Толстого — вул. Липківського (Урицького) — вул. Стадіонна — вул. Богданівська — Повітрофлотський просп. — вул. Курська — вул. Єреванська — вул. Іскровська — вул. Вадима Гетьмана — вул. Лебедєва-Кумача — Відрадний проспект.

Пуща Водиця
Найдовший маршрут, але в теж час найцікавіший. Їхати не менше 5 годин, але зате в самій Пущі можна чудово відпочити, подивитися на дивовижну природу і навіть покупатися в одному з озер.

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Показати ще

Маршрут: вул. Гайдара — вул. Жилянська — просп. Перемоги — вул. Туполєва — вул. Стеценко — вул. Міська — вул. Краснофлотская — вул. Гамарника — вул. Міська .