Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос назвав сили АТО незаконними збройними формування, чим спровокував справжній скандал у соцмережах.

Матіос: Добровольчі загони вважаються незаконними формуваннями


Деяких заява не на жарт розлютила, хтось погодився з прокурором, проте в одному користувачі все-таки зійшлися: навіть якщо з правової точки зору це так, невже нормально, що сили АТО до сих не узаконили?

"Якби не добровольці в квітні 2014 року, то не знаю була б ще така держава як Україна! Вони ціною свого життя і здоров'я нас захистили", "Якби не ті (незаконні) добровольці, Ви в теплі в Україні не сиділи б! Уже на Канарах жили! Вони віддали і знають життя, щоб такі як він сиділи при владі і паплюжили добровольців! Зробіть закон, визнайте добровольців в законі формування, в них дисципліни побільше ніж в ВС", - пишуть користувачі мережі.

Тут же в коментарях українці намагаються пригадати, де ж були "Матіос, Муженко, Гелетей в той час як хлопці Донецький аеропорт Тримали??? ці су*і по кабінетах дупи гріли".

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Анатолій Матіос назвав кількість воїнів, загиблих за межами поля бою.