Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" потрапила в новий скандал. Компанія показала, як дбає і дорожить своїми клієнтами.

Про сервіс розповіла Анастасія Мельниченко в Facebook. Представники компанії не посадили на рейс Будапешт-Київ чотирьох пасажирів, які завчасно купили квитки. У МАУ пояснили ситуацію просто - овербукінг.

Клієнтка розповіла, що нормальна авіакомпанія поцікавилася б у пасажирів, хто готовий здати квиток в обмін на 250 євро компенсації. Але в МАУ вчинили інакше. Просто навмання зняли 4 пасажирів, хоча деяким необхідно було терміново летіти до Києва.

"Щодо грошової компенсації на місці не йшлося, а отже, вважайте, ми її не отримаємо, тому що вибити щось через бухгалтерію МАУ - це все одно, що вибити податкові пільги по взятих на роботу АТОшніков - тобто з області фантастики. і чому я повинна ще бути в стресі і кудись йти, щось вибивати? Мені повинні були дати компенсацію на місці ", - розповіла Анастасія.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Пасажирам запропонували дістатися до Києві з пересадками по 7 годин, або полетіти прямим рейсом на наступний день. Частині клієнтів МАУ компенсувала переліт місцями в бізнес-класі, а дівчину посадили в економ. На питання, з чим пов'язана така несправедливість, дівчина сказала Анастасії, що не є представницею МАУ, а лише посередником. Це питання не відноситься до її компетенції.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, колишній посол Сполучених Штатів в Україні Стів Пайфер розповів, як йому довелось попало скористатися послугами МАУ.