Син гендиректора корпорації Roshen і однокласника Порошенка Сергія Зайцева, побив дівчину, з якою мав дружні стосунки протягом декількох років.

Випадок стався вдома у Івана Зайцева, і постраждала побоюється, що справу замнуть.

Дівчина не хоче називати своє ім'я, лише демонструє порвану майку – її порвав колишній приятель, син впливового топ-менеджера корпорації Roshen суботнім ранком. Вони разом закінчували гучну вечірку, і вирішили по-дружньому зустріти світанок в компанії друзів в квартирі Зайцева, але потім Іван здійснив на неї зухвалий напад.

"Озвірів, очі налилися кров'ю, вихопив телефон, почав бити по обличчю, хапати за горло, притискати до стінки. Кричав, що хоче мене вбити, але не хоче сидіти за це", - розповіла постраждала на умовах анонімності.

Дівчина прагне до анонімності, але боїться, що справу замнуть. Адже відомо, що батько Івана був однокласником президента. Вона розповіла, що дружила з Іваном протягом п'яти років, і не переривала спілкування навіть тоді, коли він переїхав у Лондон.

"Його батьки відправили вчитися, тільки тут почалися відомі події на Майдані. Його відразу відіслали, і він два з половиною роки взагалі не з'являвся тут. Для батьків він, звичайно, зразковий хлопчик – сидить готується до іспитів", - говорить побита дівчина.

Вона подала заяву в поліцію, але боїться, що з-за впливовістю батька, однокласника Порошенка, це справа зведуть нанівець, тому й погодилася на інтерв'ю.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Немирівському районі Вінницької області жорстоко вбили 22-річного хлопця. Про це повідомляє прес-центр ГУ НП у Вінницькій області.