Співробітники корпорації, котра належить главі держави, досі отримують від нього зарплатню у конвертах.

На дивне "листування" звернув увагу журналіст Олександр Дубинський. Він опублікував декілька документів на підтвердження своїх слів: один з них – особисте звернення до президента від одного з його співробітників Рубена Мелконяна, датоване груднем 2016 року, де він просить підвищити йому ставку: як в "білій" частині, так і в таємній, преміальній.

Аргументує це тим, що більшість партнерів Петра Порошенка вже вчинили так само: йдеться про першого заступника голови РНБОУ Гладковського та депутата від провладної фракції Кононенка.

Якщо уважніше переглянути Конституцію, то це можна вважати порушенням закону:

Популярні новини зараз
Номер буде заблоковано: абоненти Lifecell можуть втратити найдорожче Пенсіонерам від 60 років та сім'ям готують нову допомогу: виплатять по 10 800 грн одним платежем Молитися на індексацію не доведеться: українцям підказали, як збільшити пенсію Клієнти Monobank залишаються без грошей: доступ до рахунку закривають без попередження
Показати ще

"Норм ч.3 ст.103 Конституції України. Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку", - значиться в головному документі країни.

Як зазначає Дубинський, Рубен Мелконян займає важливе місце в бізнесі "Roshen", він являється засновником компанії ТОВ "Компанія з управління активами (КУА)" Ф'южн Капітал партнерз ", яка займається управління головної компанії Порошенко, ЗНКІФ" Прайм Ессетс Кепітал ".

В його володінні – фонди інших партнерів президента, наприклад ПАТ ЗНКІФ "ВІК" народного депутата Ігоря Кононенко та ПАТ ЗНКІФ "СОВА" першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського, а також фондами "Бриз" та "Богдан Капітал".

"….коли питання стосується його особистих бізнесів і фінансів, діє він в протилежному напрямку. Жадібність Петра Олексійовича видно навіть в дрібницях. Люди, які забезпечують роботу його головних компаній, і ті повинні отримувати зарплату в конвертах", - підсумував журналіст.

Дивіться: "Райські" офшори: у документах фігурує прізвище Порошенка

Як повідомляв портал "Знай.ua", адміністратора групи у соціальних мережах, в якій розповсюджували публікації із критикою чинної української влади, жорстоко побили. Петро Чайка керував сторінкою під назвою "Імпічмент Порошенка", на яку були підписані близько 50 тисяч користувачів. Інцидент стався 25 травня в центрі Полтави. Невідомі напали на чоловіка і гамселили його посеред вулиці у відкриту.