Медики дали рекомендації, як запобігти безпліддю

поділитись
Що заважає чоловікам продовжити рід

Проблема безпліддя з кожним роком стає все більш поширеною. Неправильне харчування і шкідливий спосіб життя одні з головних чинників того, що чоловік не може продовжити рід. Ця проблема зачіпає приблизно одну з кожних шести пар.

У той час як безпліддя не завжди піддається лікуванню, але в деяких випадках можна поліпшити здоров'я правильною дієтою, добавками та іншими стратегіями способу життя.

Що таке чоловіче безпліддя?
Чоловіче безпліддя - це коли у чоловіка мало шансів зробити жінку вагітною. Це звичайно залежить від якості його сперматозоїдів. Важливим аспектом якості сперми є кількість або концентрація сперматозоїдів. Безпліддя може бути викликане іншими причинами: особливість генетики, загальний стан здоров'я, придатність, хвороби і дієтичне забруднення. Лікарі рекомендують дотримуватися здорового способу життя і дієти.

Деякі продукти і поживні речовини пов'язані з більш високою родючістю, ніж інші. Розглянемо кілька способів, щоб збільшити і поліпшити якість сперми.

Регулярно робіть фізичні вправи
Вправи не тільки підвищують вашу впевненість і фізичну працездатність, але і підвищують рівень тестостерону. Дослідження показують, що чоловіки, які регулярно займаються спортом, мають більш високий рівень тестостерону і кращу якість сперми, ніж чоловіки, які є неактивними.

Вітамін C
Регулярне вживання антиоксидантів, таких як вітамін С, може допомогти протидіяти деяким з негативних факторів, що викликають безпліддя. Є також деякі свідчення того, що добавки вітаміну С можуть поліпшити якість сперми.

Розслабтеся і знизьте стрес
Дослідники вважають, що гормон кортизол може частково пояснити ці несприятливі ефекти стресу. Тривале напруження підвищує рівень кортизолу, який надає сильний негативний вплив на тестостерон. Коли рівень гормону підвищується, рівні тестостерону мають тенденцію до зниження.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що медиками був проведений експеримент, за результатами якого було встановлено, що вживання яблук підвищує жіноче і чоловіче лібідо. Дослідження проводилося серед 731 сексуально активних жінок у віці від 18 до 43 років.
Добровольці розповіли про свій раціон харчування, після чого вчені розділили жінок на дві групи. Одна група складалася з тих, хто їсть більше одного яблука в тиждень і хто менше.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Теги: 
безпліддя, сперма, чоловіче здоров'я, сім'я, здоров'я
Поліція відреагувала на розгром табору ромів у Києві після публікації відео
0
0
02:32 26.04.2018
Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої техногенної катастрофи
0
0
00:10 26.04.2018
Велика частина мандрівників здійснює пересадку
0
0
23:57 25.04.2018