У Мелітополі розгорівся чималий скандал навколо скульптури русалки, яку в кінці 90-х створив відомий Валерій Носов. Автор зробив її з бетону, але завдяки специфічній техніці фарбування вона стала виглядати як бронзова. Довгі роки парк прикрашала монохромна красуня, поки до неї не дісталися комунальні працівники, які вирішили трохи "прикрасити русалку".

Мало того, що скульптуру чогось пофарбували емалевою фарбою, так ще й розмалювали обличчя, луску зробили кольоровою і.... примазюкали купальник: напевно, голі груди скульптури - це занадто соромно. Тепер нещасна русалка стоїть в купальнику. Обговорення в соцмережах швидко перетворилося на баталії: користувачі, не соромлячись у виразах, висловлюються, а комунальники не розуміють: хіба людям не подобається, як вони постаралися і навели красу?

"Тепер скульптура стала схожа на дешевий пластиковий манекен", - пишуть коментатори, - "Не вистачало ще, щоб двірники і дитсадкові виховательки визначали ступінь одягнутості скульптур".

Дочка відомого скульптора Наталія Носова обурюється голосніше за всіх: "Не знаю, що рухало тими, хто приймав рішення про розфарбовування скульптур в Мелітополі. Це недолік освіти, відсутність художнього смаку або релігійні догми про оголене тіло? Чому ремонт будинків довіряють будівельнику, автомобіля - механіку, а реконструкцію витвору мистецтва - працівникові комунального господарства. Реконструкцію повинні проводити скульптори, професіонали".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що киян розсмішило, як виглядає благоустрій очима комунальників.

Популярні новини зараз

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Втерла носа Ірі Морозюк: лідер Динамо Вербич показав свою кохану, модель Playboy

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Показати ще