У Корабельному районі міста Миколаїв робочі, які займаються перебудуванням першого поверху супермаркету АТБ, перерили двір і вже більше двох місяців не можуть облаштувати обхідні тротуари і поставити будівельні загородження.

Про це повідомив місцевий житель Сергій Сагайдак на сторінці Contact Center при Миколаївській міській раді в Facebook.

За його словами, будівельники перерили тротуари і дорогу, пошкодили газони, а будматеріали вивантажують прямо біля житлового будинку, що робить неможливим прохід людей додому.

-Хто з нашої міськради повинен наглядати за дотриманням правил безпеки будівництва в житловій зоні? Корабельний р-н ... пр. Богоявленський і Г. Сагайдачного (Ватутіна) - перебудови першого поверху під супермаркет АТБ (зі слів працівників). Немає загороджень, перерита дорога і понівечені тротуари, перерито газони і люди, які з маршрутки змушені йти з дітьми додому або по проїжджій частині дороги, або через будмайданчик. Будівельні матеріали вивантажують прямо на дорозі. Були моменти, коли зовсім не можна було проїхати (живу поруч), - написав Сергій Сагайдак.

Варто відзначити, що це далеко не перший випадок обурення громадян з приводу будівництва магазинів «АТБ-маркет». Так, в січні 2016 р все в тому ж Миколаєві, ТОВ «АТБ-Торгстрой», його директор і проектна організація вже були оштрафовані Управлінням ДАБІ в Миколаївській обл. за ряд порушень під час реконструкції нежитлових приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів на пр. Жовтневому, 342/5, в Миколаєві на 258,2 тис. грн.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Показати ще

Аналогічні приклади є і в інших регіонах України, в тому числі, і в столиці. Так, влітку 2017 року Києві в житловому будинку на вулиці Коперника, 14 під час облаштування нежилого приміщення під супермаркет "АТБ" були пошкоджені несучі стіни. Не дивлячись на звернення громадян в міськадміністрацію, цілодобовий маркет почав свою роботу. Раніше, в грудні 2016 р жителі Святошинського району Києва не допустили незаконне будівництво супермаркету мережі «АТБ» на місці скверу по вул. Чорнобильської, 4/56, демонтувавши паркан, встановлений групою невідомих осіб.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного з яких у 2017 році склало близько 105 млн доларів. Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Йдеться про мережу магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Незважаючи на так званий «продаж» ПУДу оточенню міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017-го, менеджери АТБ працюють в його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич і його партнери були звинувачені у зв'язках з Росією, відмиванні грошей і сепаратизмі.