У підконтрольному бойовикам Єнакієво спостерігається загострення соціального напруження, що посилилося після зупинки підприємства "Єнакіївський металургійний завод".

Всіх працівників ЄМЗ звільнили без вихідної допомоги та відрахування пенсійного внеску до Пенсійного фонду України, передає "Інформаційний спротив".

За даними групи, тепер єнакіївські металурги почали масово звертатися в центри зайнятості на підконтрольній Україні території. Вони намагаються стати на облік, щоб отримувати допомогу по безробіттю, а в подальшому – влаштуватися кудись за фахом.

Проте їм довелося зіткнутися з певними проблемами. Через те, що підприємство не сплатило необхідні внески до Пенсійного фонду, центри зайнятості не можуть нараховувати кошти відповідно до відсотка від заробітної плати за останній рік. В результаті цього екс-працівники заводу отримуватимуть лише мінімальну допомогу в розмірі 1200 гривень.

Тепер у металургів з’явився додатковий привід бунтувати проти діяльності "ДНР". Схоже, такі протести не за горами, бо вже прозвучали перші заклики до проведення мітингів на захист своїх прав.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Молоді батьки не можуть оговтатися: неадекватний водій забрав життя 2-тижневої дитини у візочку

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", незадоволенні перебуванням у "рідній гавані" й у Криму, де високі ціни на продукти та зрив курортного сезону змушують жителів півострова все частіше згадувати окупантів "незлим тихим словом".