"Укрзалізниця" купить у Сполучених Штатів 30 локомотивів. Відповідну угоду на мільярд доларів підписали з американською компанією General Electric 3.

Про це повідомили представники "УЗ".

За останні десять років "Укрзалізниця" не купувала вантажні дизельні локомотиви взагалі.

"Партія, яку поставить General Electric у співпраці з українськими підприємствами, - найбільша в незалежній Україні", - зазначив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Виробництво локомотивів стартує на початку цього року в США і перші поставки мають відбутися вже в жовтны 2018.

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

В General Electric зазначили, що мова йде про найбільший контракт, який ця американська компанія будь-коли підписувала в Україні. В рамках його реалізації компанія не тільки поставить в Україну 30 локомотивів, але й здійснюватиме їхнє обслуговування, а також ремонт інших українських локомотивів.

За словами представників "УЗ", ці тепловози ТЕ33АС повністю відповідатимуть нашим погодним умовам. Крім того, у порівнянні з радянськими зразками, більш екологічні. Рівень шкідливих викидів в атмосферу знизили на 40%.

Окрім того, тепловози обладнані сучасною системою діагностики, здатною виявити дефекти та своєчасно повідомити про них машиністу.

"У них високі тягові властивості за рахунок вбудованої комп'ютеризованої мікропроцесорної системи управління і діагностики з електронним впорскуванням палива", - повідомляють в "Укрзалізниці".

"Це потужний сигнал інвесторам, що Україна змінює спосіб ведення бізнесу, що добре для населення і для економіки", - прокоментувала підписання угоди посол США в Україні Марі Йованович.

Також зазначається, що дані локомотиви використовують деякі країни Азії, які мають колії 1520 мм.

Нагадаємо, Росія знову запустила свої потяги в обхід України. Однак нова гілка виявилась непридатною для експлуатації через порушення технології будівництва.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", запуск найшвидшої в світі транспортної системи Hyperloop, автором якої є відомий винахідник і бізнесмен Ілон Маск, в Україні скасовується.