Вздовж українського державного кордону на тимчасово окупованих територіях Донбасу та у Криму знаходяться 60 тисяч російських выйськових.

Таку цифру озвучив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак під час 95-го семінару Роуза-Рота в Києві.

"Всього на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей, вздовж державного кордону України та у Криму розгорнуто угруповання збройних сил Росії, яке, з урахуванням кримського міжвидового об'єднання, нараховує понад 60 тис. озброєних, навчених військовослужбовців", – заявив Руснак.

Руснак також додав, що на озброєнні російських військ перебувають тактичні ракетні комплекси "Точка", танки, броньовані бойові машини, артилерійські системи та реактивні системи залпового вогню.

Заступник міністра зазначив, що ці кадрові військовослужбовці мають відрядження до окупованих українських територій.

"За наявними даними, в першому та другому армійських корпусах командні та керівні посади переважно обіймають кадрові військовослужбовці – це офіцери і генерали збройних сил Росії, які відряджаються до тимчасово окупованих територій України терміном від 3 до 11 місяців", – сказав Руснак.

Популярні новини зараз

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", щоб вивести російські війська з тимчасово окупованої території України потрібно одночасно задіяти два фактори.