Очільниця МОЗ Уляна Супрун різко розкритикувала ініціативу Міносвіти скасувати мінімальний прохідний бал для абітурієнтів, які вступають до медичних вишів.

Про це написала міністр своїй сторінці в Facebook.

Супрун не згодна з тим, що студенти повинні показати свої знання та здібності лише під час навчань. Як підкреслила міністр, скасування мінімального бар'єру для абітурієнтів "нівелює цінність професії лікаря". За її словами, студент має ще до вступу продемонструвати свої можливості та бажання навчатися.

Супрун упевнена, що без прохідних балів деякі вступники шукатимуть інших шляхів, щоб потрапити до стін вищих навчальних закладів, наприклад, зросте корупція, починаючи від хабарів для "вирішення питань" з іспитами та закінчуючи купівлею диплому.

"А потім він стає лікарем, в руках якого здоров’я та доля людини, що йому довірилася. 150 балів при вступі – це контроль якості майбутніх медиків вже на старті професії. Зі здоров’ям не можна йти на компроміси", - підсумувала чиновниця.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Міносвіти скасувало мінімальний прохідний бал для вступників до медичних вишів та дало можливість студентам показати себе під час навчання.