Абітурієнти, які забажають вступити на медичні спеціальності, в 2017 році мають подолати більш жорсткий вступний конкурс.

Про це повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час виступу у Верховній Раді на годині запитань до уряду. Вона зазначила, що абітурієнтам необхідно буде набрати з кожного предмета на ЗНО не менше 150 балів.

Міністр додала, що у відомства є плани щодо збільшення державного замовлення для вишів, яке має зрости на 10%. Його отримають ті навчальні заклади, де буде високий вступний конкурс і абітурієнти з високими балами ЗНО.

"В цьому році ми збільшуємо мотивацію для вступу на технічні і природничі спеціальності за рахунок того, що після зарахування пільговиків весь залишок державного замовлення ми спрямуємо також на ці спеціальності", - наголосила Гриневич.

Вона додала, що цього року збільшилась кількість бажаючих пройти ЗНО. Цей показник сягнув цифри у 240 тисяч осіб.

Популярні новини зараз

Міністр КМУ Олег Немчінов розповів, які області потраплять до червоної зони карантину з кінця жовтня

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі з'явились кумедні помилки, яких випускники припустились під час складання ЗНО з української мови.