Абітурієнти, які забажають вступити на медичні спеціальності, в 2017 році мають подолати більш жорсткий вступний конкурс.

Про це повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час виступу у Верховній Раді на годині запитань до уряду. Вона зазначила, що абітурієнтам необхідно буде набрати з кожного предмета на ЗНО не менше 150 балів.

Міністр додала, що у відомства є плани щодо збільшення державного замовлення для вишів, яке має зрости на 10%. Його отримають ті навчальні заклади, де буде високий вступний конкурс і абітурієнти з високими балами ЗНО.

"В цьому році ми збільшуємо мотивацію для вступу на технічні і природничі спеціальності за рахунок того, що після зарахування пільговиків весь залишок державного замовлення ми спрямуємо також на ці спеціальності", - наголосила Гриневич.

Вона додала, що цього року збільшилась кількість бажаючих пройти ЗНО. Цей показник сягнув цифри у 240 тисяч осіб.

Популярні новини зараз
Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі з'явились кумедні помилки, яких випускники припустились під час складання ЗНО з української мови.