Моторошне вбивство сімейної пари у столиці свого часу шокувало всю Україну. Днями винуватець трагічної загибелі Віталія та Ольги Зубенків розкрив правоохоронцям справжній мотив злочину та визнав свою провину.

Про це повідомляють "Факти".

Як виявилося, разом зі своєю спільницею вони обманом намагалися заволодіти грошима, забрати квартиру, а до окультизму чи магії взагалі не мали жодного відношення. Це було просто прикриттям, щоб змусити довірливих киян виконувати все за планом.

Спочатку псевдо-маг та його подруга викопали яму – ще заздалегідь до вбивства, а потім туди викинули тіла жертв. Вони припускали, що родина Зубенків володіє значною сумою коштів, адже зробили такі висновки одразу після знайомства із ними.

Віталій та Ольга Зубенки

Популярні новини зараз

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Леся Нікітюк відкрила пікантний секрет, виставивши зад: "Робоча сторона"

Показати ще

Зловмисники заволоділи ключем від квартири і поїхали до Києва. З приміщення вони винесли всі дорогоцінні речі, ювелірні прикраси, які потім продали у ломбард.

Саме "напарниця" так званого чаклуна займалася збутом виробів, про що потім розповіла поліції. Що загрожує винуватцям у смерті молодих киян, поки що невідомо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Тернопільщині мешканці влаштували протест через вбивство випускниці.