Сьогодні, 11 липня власники автомобілів на єврономерах провели спільний мітинг в урядовому кварталі, перекривши при цьому центральну частину столиці.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що автовласники вимагали європейського законодавства у сфері митного та податкового права, як у більшості цивілізованих країн.

Відомий український блогер Кирил Данильченко відзначив, що влада повина дослухатись до думки протестувальників, а не й надалі не звертати увагу на масштабну проблему нелегалізованих автомобілів на українських дорогах.

Зокрема Данильченко з іронією навів приклад Данії, де це питання врегульоване досить грубо. Наприклад, зробити так само, як в Данії, щоб автомобілі були на 67% дорожче, ніж в інших країнах Європейського Союзу.

Крім того блогер на цьому не зупинився і звернув увага українців на врегулювання цього питання в Сінгапурі. Так, у цій країні потрібно заплатити "подвійну" ціну автомобіля при ввезенні.

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Анджей Дуда виступив у Верховній Раді разом із Зеленським, а путін запустив по Києву ракети: "З росією не може бути справ" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Крім того він зазначив, що можна зробити як в Норвегії, щоб платити спочатку ПДВ від оголошеної суми і за тимчасові номери ще 250 крон в день, поки не заплатиш суму або гроші не закінчаться.

Разом з тим варто відзначити, що власники автомобілів з іноземною реєстрацією, які мітингують у центрі Києва, вимагають скасувати постанову Кабінету міністрів №475 і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти №8487 і №8488.

Про це заявив керівник організації "АвтоЄвроСила" Олег Ярошевич.

Згадана урядова постанова відкрила українським поліцейським доступ до митної бази "Інспектор-2006", а законопроекти №8487 і №8488 знижують акциз на розмитнення машин.

Зокрема, Ярошевич зазначив, що взагалі вони відстоюють три основні позиції. Серед них скасування скандальної постанови уряду, схвалення вмотивованого рішення парламентом україни стосовно цінового регулювання легалізації таких автомобілів. Крім того активісти вимагають негайно внести до парламенту відповідні пропозиції, адже існують певні граничні дати внесенні подібних змін.

"Перша вимога – це скасування постанови Кабінету міністрів від 20 червня №475, яка дала можливість репресувати авто на єврономерах по всій території України й практично паралізувати всю роботу митниць", – сказав Ярошевич.

"Друга – ухвалити законодавство для адекватного розмитнення таких транспортних засобів. Адже цей тиждень є останнім перед літніми канікулами Верховної Ради. Тому потрібно внести до порядку денного Ради законопроекти №8487 і 8488, щоб вони вже були зареєстровані. Адже порядок денний дає можливість поставити дату звіту", – додав він.

"Якщо ми не внесемо до порядку денного, то ми не зможемо розглянути його до ухвалення нового бюджету. Оскільки зміни до Податкового та Митного кодексів приймаються за 6 місяців до прийняття бюджету", – сказав керівник організації "АвтоЄвроСила".

Попередження Гройсману !!! Продан Мирославу АвтоЕвроСила

Posted by Авто Евро Сила on Tuesday, 10 July 2018

З словами Ярошевича, акція безстрокова.

"Ми приїхали сюди на безстрокову акцію. Зараз лише невелика частина, яку ми змогли зібрати за одну добу, і багато людей не встигли відпроситися з роботи або доїхати", – заявив він.

Ярошевич зауважив, що акцію проводитимуть лише в урядовому кварталі Києва.

"Ми тиснемо тільки на законодавчу й виконавчу владу. Тобто на Кабмін і Верховну Раду", – сказав він.

"Євробляхи" в Україні. Журналісти викрили схему масового ввезення авто з участю білорусів

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "євробляхи" паралізували Київ.