Українські вчені спільно міжнародної Міжурядовою групою експертів зі зміни клімату розробили 15 кліматичних сценаріїв для України.

Про це сказав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає прес-служба відомства. Також глава відомства сподівається, що нова кліматична політика буде йти в ногу з новими напрацюваннями світових вчених.

Міністр зазначив як досягнення зустріч українських дослідників з представником Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату (МГЕЗК, IPCC) Джонатаном Лінном.

"У нас є і науковий, і експертний потенціал для того, щоб попрацювати з такою авторитетною організацією, як IPCC. Зокрема, ми маємо дослідження, як скорочення викидів парникових газів протягом останніх років позначилося на навколишньому середовищу", - сказав Семерак.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК "ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно
Показати ще

Небезпечні зміни клімату.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на супутнику Сатурна Титані, який дуже схожий на нашу планету, зараз йдуть потужні метанові грози, роз'їдають грунт.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить