Міжнародний день грамотності – чергове свято, яке був засноване завдяки ЮНЕСКО. Воно був створене досить давно, в 1966 році за рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів, яка займається проблемами освіти у світі», яка відбулася у Тегерані роком раніше. Вона торжествено відкрилася 8 вересня, і на честь цього і була призначена дата святкування Міжнародного дня грамотності.

Міжнародний день грамотності 2017: історія і проблеми свята

Як ми вже говорили, Міжнародний день грамотності з'явився ще в 1966 році, а приводом для його установи була Всесвітня конференція міністрів освіти, яка проходила роком раніше в Тегерані. Головна мета цього свята – це активізація міжнародного співтовариства по розповсюдженню грамотності в усьому світі.
Грамотність – свято для людства, яке досягло неймовірного прогресу в цьому. Адже зараз, у всьому світі понад 4 мільярдів грамотних людей. Але, в теж час, є і свої проблеми, адже грамотність всього населення Землі – це практично нездійсненне завдання.

Незважаючи на безліч успіхів різних країн, зараз все одно величезна кількість дорослих людей залишаються безграмотними. Кількість неписьменних людей у світі просто вражає: дорослих – майже мільярд людей, а приблизно 100 мільйонів дітей не ходять до школи. Як ми бачимо, зараз є величезна кількість людей, які в силу різних обставин залишаються недостатньо грамотними в нашому світі, який потребує більше знань з кожним роком. Всі цим проблеми і стали головною причиною установи такого свята, як Міжнародний день грамотності.

Міжнародний день грамотності 2017: традиції свята

Популярні новини зараз
Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Щороку 8 вересня, в День грамотності проводиться величезна кількість різних заходів, що націлені на вирішення проблем безграмотності серед людей всіх віків. Крім цього, варто звернути увагу на те, що щороку Міжнародний день грамотності супроводжує спеціальна конференція, на якій обговорюючи головні проблеми та способи їх вирішення. До речі, кожен рік вона проходить під різними закликами, наприклад: «Значення грамотності для жінок», «Грамотність розширює особисті можливості», «Грамотність і здоров'я».

Нагадаємо, що в 2017 році Міжнародний день грамотністі відзначатиметься 8 вересня.