Міжнародний день корінних народів світу щорічно відзначається 9 серпня. Це свято з'явився після першої зустрічі групи, яка працює по питанням корінних народів світу. При участі комісії по захисту прав народів і заснували таке свято, як міжнародний день корінних народів світу.

Міжнародний день корінних народів світу 2017: історія свята

В 1994 році на Генеральній Асамблеї ООН резолюцією № A/RES/49/214 було засноване таке свято як Міжнародний день корінних народів світу. Тоді, на засіданні були сказані такі слова: "У цей Міжнародний день корінних народів світу ми віддаємо належне багатству культур корінних народів і особливому внеску, який вони вносять до сім'ї народів світу. Ми також пам'ятаємо про величезні труднощі, з якими стикаються багато корінних народів — від неприпустимих масштабів бідності та захворюваності до позбавлення майна, дискримінації і відмови в основних правах людини".
Це показує, наскільки важлива захист корінних народів, адже зараз дуже багато з них потребують допомоги.
Тоді почалося десятиліття по захисту корінних народів. Воно допомогло побачити всі проблеми, рішення яких потрібно шукати негайно.
І в 2004 році ця традиція продовжилася. Тому на черговій асамблеї ООН було проголошено початок Другого міжнародного десятиліття захисту народів. Його метою був захист прав корінних народів та їх підтримка у всьому світі.

Міжнародний день корінних народів світу 2017: традиції свята

Щорічно, в міжнародний день корінних народів світу проводиться величезна кількість різних заходів. Найголовнішим у цей день можна назвати зустрічі, на яких вирішувалися головні проблеми щодо захисту народів світу. І щороку вони присвячені новій темі. Так, наприклад, вже були такі теми: «Примирення і партнерство між державами і корінними народами», «Корінні народи і ВІЛ/СНІД». Нагадаємо, що міжнародний день корінних народів світу щорічно відзначається 9 серпня.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав кадри потрапляння бомби у Кременчуці, та потрапив у бан Instagram: "Просто дуже болить" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ"
Показати ще