Міжнародний день дружби – дуже молоде свято, який з'явилося тільки в 2011 році. Рішення про заснування цього свята було прийнято Генеральною асамблеєю ООН 27 квітня. Там була підписана резолюція № 65/275, яка і проголосила початок історії Міжнародного дня дружби. Святкується він щороку 30 липня.

Міжнародний день дружби 2017: історія свята

Самою основою для цього свята можна назвати Декларацію і програми дій в області культури миру та Міжнародного десятиріччя культури миру і ненасильства в інтересах усієї планети, які охоплювали дати з 2001 по 2011 роки.
Завдяки цьому і з'явився Міжнародний день дружби. У цей день, Організацією об'єднаних націй було запропоновано влаштовувати різні заходи в державних установах. Все це зроблено заради популяризації свята, яке покликане будь-якими способами і зусиллями заохочувати діалог між країнами, вирішення конфліктів між ними.
Так само, Міжнародний день дружби – це свято, покликаний зміцнити відносини між різними країнами, народами і релігіями. Про це йшлося у резолюції ООН: Дружба між народами, країнами, культурами і окремими особами може надихнути на зусилля із забезпечення миру і дає можливість навести мости між товариствами, які шанують культурне різноманіття".
Крім цього, в Міжнародний день дружби проводиться безліч заходів для молодих людей, які повинні популяризувати свято, привчити молодих людей до відповідальності, зміцнити повагу до різних культур і віросповідань.

Міжнародний день дружби 2017: традиції свята

Нагадаємо, що Міжнародний день дружби традиційно проводиться 30 липня. І в цей день проходить безліч різноманітних заходів, покликаних популяризувати саме свято, адже воно досить молодий. У багатьох країнах Міжнародний день дружби вже проводиться дуже масштабно, в цей день можна зустріти безліч концертів, і сходити на різні лекції та семінари.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще