Міжнародний день краси з'явився ще в 1995 році завдяки ініціативі Міжнародного дня естетики і косметології СИДЕСКО. І з цього часу Міжнародний день краси щорічно відзначається 9 вересня. І в честь цього свята, ми вирішили розповісти вам найцікавіше про нього.

Міжнародний день краси 2017: історія свята

20 століття стало революційним у сфері розвитку косметології. Саме тому, в 1946 році в Брюсселі було засновано Міжнародний комітет естетики і косметології СІДЕСКО (CIDESCO —Comité International D Естетичної Et De Cosmétologie), який вважається головною міжнародною Асоціацією терапії краси у світі. І зараз він продовжує свою роботу в 33 країнах по всьому світу. І саме цим комітетом 9 вересня було обрано для святкування Міжнародного дня краси.
Варто згадати, коли відбулися перші конкурси краси.
Перший міжнародний конкурс краси відбувся ще в далекому 1888 році в Бельгії. До речі, він проходив саме у вересні, можливо тому і дата святкування така.
А перший міжнародний конкурс "Міс Світу" відбувся у 1951 році в Лондоні. Звичайно, в цей день журі обирають переможницю не тільки завдяки її красі, так само в цей день найкрасивіші дівчата показують свої таланти і відповідають на різні питання.

Міжнародний день краси 2017: традиції свята

Звичайно ж, в Міжнародний день краси проходить величезна кількість конкурсів з подібною назвою. Але так само, в цей день люди часто влаштовують різні ходи, протести прийнятим параметрам краси (90-60-90). У подібних акціях вітаються люди з неординарною зовнішністю. Адже кожен по-своєму гарний.
До речі, саме в цей день своє професійне свято відзначають і пластичні хірурги, косметологи, виробники косметики, і працівники модельного бізнесу. Адже без усього цього, у наш час, досить складно уявити саме поняття "краси".


Нагадаємо, що Міжнародний день краси щорічно відзначається 9 вересня.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще