Міжнародний день спортивного журналіста щорічно відзначається в багатьох країнах світу, включаючи Україну. Це свято, приурочене показати всю важливість і значимість спортивних журналістів усього світу. Святкується воно 2 липня, з 1995 року, коли Міжнародна асоціація спортивної преси ініціювала його. З того часу щорічно в цей день проводяться різні свята, майстер-класи і багато іншого на честь спортивних журналістів усього світу.

Міжнародний день спортивного журналіста 2017: історія свята

Як ми вже говорили, сам Міжнародний день спортивного журналіста з'явився в 1995 році, і святкують його 2 липня. Саме це число не випадкове. Підставою для самого свята і вибору дати його святкування стало одна подія. Саме в цей день 1924 році була створена Міжнародна асоціація спортивної преси (International Sports Press Association, AIPS), яка існує до нашого часу і об'єднує близько 150 національних спілок журналістів, включаючи Українську.
Спорт вже багато десятків років об'єднує не тільки людей, а й країни і навіть континенти. Зараз спортом займаються в усьому світі, майже у кожній країні є національний вид спорту. Вже це говорить про превеликий його вплив на життя величезної кількості людей.
Чому ж так важлива спортивна журналістика? Вона висвітлює не тільки спортивні змагання, але і все що пов'язане з фізичною культурою, і навіть громадської життям.

Міжнародний день спортивного журналіста 2017: традиції

Міжнародний день спортивного журналіста завжди дуже широко і урочисто святкується майже по всьому світу, включаючи Україну. В цей день національні асоціації спортивних журналістів і AIPS влаштовують різні заходи. Починаючи від спортивних змагань і закінчуючи майстер-класами. Крім цього проводиться досить багато лекцій, де спортивні журналісти діляться своїм досвідом з початківцями. І найголовніше – в цей день у всьому світі, де є спортивна журналістика, вручаються нагороди найкращим працівникам своїх редакцій, міст і навіть країн.

Популярні новини зараз

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Показати ще