Міжнародний день туризму щорічно відзначається 27 вересня. Він був заснований на Генеральній асамблеї Всесвітньої туристичної організації в 1979 році. Але в Україні отримав статус офіційного тільки в 1998 році. Варто відзначити, що Міжнародний день туризму – це професійне свято для всіх турагентств і їх працівників.

А слоганом цього свята була обрана фраза "2017 — Стійкий туризм — інструмент для розвитку". І це показує наскільки туризм може бути важливим, особливо в нашій країні. І в честь того, що сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день туризму, ми вирішили розповісти вам трохи більше про свято.

Міжнародний день туризму 2017: звідки приїжджають в Україну

Ситуація з туристами в Україні зараз не найкраща. Але, тим не менш, зараз вона трохи налагоджується. Тільки в цьому році Київ відвідало майже 688 тисяч іноземців. Порівняно з минулим роком, ця цифра зросла на 25 відсотків. Звичайно, величезна заслуга в цьому належить Євробаченню, яке проходило в Києві у 2017 році.

Варто зазначити, що найбільше туристів приїжджає в Україну з найближчих країн: Білорусь, Ізраїль, США, Німеччина, Туреччина, Великобританія, Азербайджан, Франція, Італія і Грузія. До речі, найбільше туристів у Києві було з Білорусі – понад 90 тисяч.

Популярні новини зараз

Розстріл військових у Дніпрі: 22-річна Жанна Шарова прийшла до тями, а Артемію Рябчуку загрожує довічне ув'язнення

Ірина Білик навіть вдома ховає своє обличчя - укладає волосся і наносить тонни макіяжу: "Я не одна така?

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Показати ще

Влада Києва очікує, що до кінця року місто відвідає не менше 1.5 мільйонів чоловік. А в 2018 ця цифра має зрости до 1.8 мільйонів. Тільки на фінал Ліги Чемпіонів, який пройде в Києві в 2018 році, очікується не менше 150 тисяч вболівальників.

Так само, в Україні є ще одна туристична сфера, яка дуже швидко розвивається. Сільський туризм набирає непогані обороти за останні роки. І зараз вже зареєстровано понад 1500 садиб, які є туристичними об'єктами. Найбільше їх знаходиться в Карпатах. Так, що мешканці цих об'єктів можуть офіційно відзначати Міжнародний день туризму.

Нагадаємо, що сьогодні відзначається Міжнародний день туризму. І це прекрасний привід привітати всіх працівників туристичних об'єктів України.

Внутрішній туризм в Україні