З 15 лютого мобільний оператор Lifecell підвищує тарифи на свої послуги.

Про це повідомляє Elise Journal.

За даними оператора, дію тарифів 3G + Свобода S, M, L на цьому тижні буде припинено, їх абоненти будуть переведені на більш дорогі тарифні плани: Абсолютна Свобода S, 3G + Свобода і Абсолютна Свобода L.

Зазначені тарифи надають абонентам більший обсяг послуг, проте їх вартість на 25 гривень вище. Абоненти, які зараз обслуговуються за тарифами пакету послуг S (750 хвилин на всі номери по Україні і 2 ГБ інтернету за 60 гривень) будуть переведені на новий тариф Абсолютна Свобода S (7 Гб інтернету і відеотрафіка і 750 хв. На всі номери за 85 гривень ).

Користувачів пакета послуг M (5 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 100 гривень) будуть обслуговуватися на нових умовах тарифу 3G + Свобода (10 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 125 гривень).

Популярні новини зараз
Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження
Показати ще

Абоненти тарифу 3G+ Свобода L (10 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 175 гривень) отримають тариф Абсолютна Свобода L (10 Гб інтернету і 10 Гб відеотрафіка за 200 гривень).

Три провідні мобільні оператори заплатила за 4G.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що оператори назвали дату запуску 4G в Україні.