У селищі Решетилівка, що на Полтавщині, учні Художнього ліцею вирішили відновити національні символи одягу та адаптувати їх до сучасних реалій.

Вже кілька років поспіль тут працює незвична модельна агенція, яка демонструє українські костюми широкому загалу і вже завоювала чималу популярність серед гостей.

За словами куратора проекту, майстрині Надії Вакуленко, шиють тут найрізноманітніші моделі – від машинної до ручної роботи.

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

"Ми неодноразово були в Києві на різних виставках. А також тут, по області мандруємо - майже в кожному районі були. Таким чином робимо профорієнтаційну роботу, заохочуємо молодь до прекрасного", - розповіла автор ідеї.

Сама Надія почала цікавитися особливостями національного вбрання та його історією досить давно і впевнена: у такий спосіб можна не тільки непогано заробити, а ще й популяризувати невідомі вітчизняні тренди на міжнародному рівні.

"В селі роботи наразі немає. Звичайно, велику роль грає інтернет. Там можна приймати замовлення і гарно на цьому заробляти. Ручна робота зараз ціниться, і це – недешево", - додає Вакуленко.

Дивіться: історія української вишиванки

Як повідомляв портал "Знай.ua", розкрито секрет популярності українок серед іноземців.