У мережі викликав бурхливий ажіотаж пост українця Романа Співака про людей, які через складні життєві обставини були змушені виїхати на заробітки за кордон.

Своїм особистим досвідом він поділився на сторінці у Facebook.

"Вчора почитав одного писаря у ФБ, що на заробітчан нема чого звертати увагу, бо з них толку мало. Думаю, що трохи не так. Найперше заробітчани заслуговують на повагу за те, що мали сміливість зірватися з теплого домашнього місця та вирушити у невідомий світ. Це не кожному дано. Мати сміливість зробити вибір. У багатьох мрії так і залишаються мріями.

Також Співак обурився суцільним покладанням надій багатьма українцями на державні субсидії, дотації та інші гарантії держави. Чоловік переконаний, що від громадян, життя яких побудоване на такій філософії, дуже мало толку, адже вони не мають наміру виходити із зони особистого комфорту.

Він підкреслив, що все це вбиває в українцях почуття господаря, роблячи з них тупе стадо, яке буде молитися на дотації і субсидії.

Говорячи про свою особисту історію, він розповів, що його стати заробітчанином змусило життя (важка хвороба дружини. - Ред.), проте він абсолютно цього не соромиться.

Популярні новини зараз
По 100 гривень за куб? Де різко підскочать тарифи на воду Долар злетить до 41 гривні? Експерт розповів, що відбуватиметься з курсом Не поспішайте купувати: астролог розповів коли краще вкластись у покупку доларів Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня
Показати ще

"Для мене заробітчанин - не образливо, а навпаки гордо. Я сам з усім справляюся та вирішую всі свої проблеми", - запевняє чоловік.

Заробітки у Польщі - скільки грошей можна заробити?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що поляки запанікували через українських заробітчан.