Місцеві бюджети виділятимуть кошти для фінансування витрат на пільговий проїзд. Щоб визначити їх розмір, потрібно буде помножити середню вартість проїзду на 30. Це стосується міського комунального транспорту.

Відповідне рішення ухвалили в середу, 14 березня, на засіданні Кабінету міністрів. В уряді вирішили почати реалізацію проекту по монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, передають "Українські Новини".Яким буде розмір щомісячної виплати, повинні вирішити і затвердити обласні та міські адміністрації протягом двох місяців після того, як постанова почне діяти.

Також Кабінет міністрів затвердив порядок надання таких пільг у формі готівки. Дія поширюється на окремі категорії громадян, які мають право на проїзд по пільгах. Органи місцевого самоврядування можуть розширити перелік таких осіб, але це не обов'язкова умова.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще


Для громадян, які мають право на декілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшою з них. Розмір таких виплат не враховується при розрахунку загального доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги. Українці, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, отримуватимуть виплати на 20% більше.Для людей з інвалідністю першої, другої групи, а також дітей з інвалідністю, які здобувають освіту в університетах та інститутах, закладах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати подвоюється.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні почалися масові перевірки громадян, які отримують пільги. Як ненароком не позбутися допомоги від держави, якщо ви отримали "лист щастя", з'ясовували журналісти. Відзначимо, що з нового року правила отримання субсидій теж змінилися.