Величезна кількість так званих "культурних центрів", якими керує ФСБ, діють по всій Україні. В одному з таких під час Євромайдану переховувався скандальний російський опозиціонер Ігор Гіркін. А центр знаходився не де-небудь, а в Києво-Печерській Лаврі.З такою заявою в ефірі "Радіо Свобода" виступив колишній народний депутат від партії "Свобода" Юрій Сиротюк. Він розповів, що в українській святині зберігали цілі склади зброї, якою потім вбивали учасників Майдану. "Звідти виходили організованими колонами вбивці", - зазначає Сиротюк.

Екс-нардеп підкреслив, що в Україні в принципі не повинно бути структур, діяльність яких полягає в створенні і просуванні психологічних, а також інформаційно-диверсійних кампаній.

"В умовах тотальної війни, де інформаційна складова, не військова компонента, займає надзвичайно важливу роль, дозволяти розгул російських спецслужб на території Києва та інших міст в умовах війни - не може дозволити собі жодна держава. Це дуже велика розкіш. Ми ж розуміємо, хто сидить в цих (культурних - ред.) центрах. в угоді прописано: це дипломати. Керують дипломати. Це ФСБешник з погонами, який організовує навколо себе свою агентуру, який, користуючись дипломатичною недоторканністю, може перевозити в своїх машинах зброю, який може займатися інформаційними спецопераціями", - підсумував колишній свободівець.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що журналісти знайшли нові, неопубліковані відео розстрілу Небесної Сотні.