В Москві запропонували США обміняти Башара Асада на Лівобережну Україну.

Скандальний священик РПЦ,  речник Московсського патріархату Всеволод Чаплін заявив про те, що в переговорах з США Росія повинна погодитися з відстороненням президента Сирії Башара Асада, але в обмін на це окупувати лівобережну Україну.

Скандальний піп написав в соцмережі:

"У ці години йдуть інтенсивні переговори з американцями щодо Сирії. Вимагають усунути Асада - можна на це піти, але забезпечити обрання ще більш жорсткою фігури або поділ Сирії на кілька етноконфесійних держав. Натомість треба в ультимативній формі заявити, що ми застосовуємо щодо Києва і всієї нинішньої лівобережної України ті ж принципи захисту співгромадян і співвітчизників, що були застосовані в Криму. Протягом декількох днів".

Протоієрей також заявив, що Росія не боїться втратити Москву чи інше велике місто.

"Головне ж – потрібно дати зрозуміти: на відміну від американців, ми абсолютно не боїмося руйнування великих міст. Чого боятися людям, що живуть вічністю? Москвичам і пітерцям рекомендую за найближчі два-три дні сповідатися і причаститися. А глибинна Росія без мільйонників, з їх кислотної піною, тільки краще жити буде".

Слова священика викликав бурхливі емоції в мережі. Користувачі звинуватили священика в релігійному екстремізмі і тероризмі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін заявив, що проект "патріарх Кирило" можна вважати закритим.