На території фермерського господарства поблизу селища Таромське Дніпропетровської області група волонтерів натрапила на десятки мішків із речами загиблих українських військових. Про це написав депутат міськради Кривого Рогу Микола Колесник у Facebook.

"Чим я займаюся у річницю створення "Кривбасу". А я займаюся викопуванням речових доказів, разом із командою "Евакуація 200". Викопуємо форму, берці, ремені, кобури, мішки з моргу, з бірками. Речі іловайських хлопців. Усі тридцять шість мішків на одне сільгосппідприємство завіз у 2014 році тодішній глава Таромського відділенні міліції (підсушити трохи). І забув забрати, відморозився, на дзвінки власників господарства не реагував", – йдеться в повідомленні.

За словами Колесника, люди знайшли його і попросили все зробити по-людськи. Адже ці речі треба поховати, а не закопати.

"Зателефонував до 102, сиджу чекаю СОГ. Хотів зробити стрім. Вибачте, не можу, руки тремтять", – додав Колісник.

Нагадаємо, керівник українського центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, якого на Донеччині затримали з арсеналом зброї, вибирав для обміну з терористами тих українців, які не брали безпосередньої участі у бойових діях.

Крім того, Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області 5 квітня повернув прокурору провадження щодо бойовика Михайла Товстих на прізвисько "Гіві". Як пояснили в суді, справу повернули, так як у суд надійшло повідомлення від СБУ про те, що Товстих був убитий, однак офіційного підтвердження цього немає.

Там відзначили, що за таких обставин суд не може припинити виробництво в зв'язку зі смертю через відсутність офіційного її підтвердження, але і не може продовжувати розгляд виробництва, оскільки Товстих, за даними звинувачення, нібито проживає в окупованому Донецьку.

"У матеріалах провадження відсутні які-небудь дані про оголошення Товстих у міжнародний або міждержавний розшук, що давало б можливість розглядати справу у відсутність обвинуваченого, як того вимагає КПК України", - пояснюють в суді.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Гелетей розповів про уроки Іловайська.