Український блогер і журналіст Юрій Романенко, якого вигнали з ефіру телепередачі за небажання розмовляти українською, пригадав скандальні заяви ведучого Остапа Дроздова.

Про це написав журналіст на своїй сторінці в Facebook.

Романенко звернувся до українців, які підтримали телеведучого за те, що він вигнав зі студії російськомовного блогера, та пригадав, що Дроздов писав стосовно початку конфлікту на Донбасі. Як приклад, Романенко додав посилання на блог ведучого, де останній порівняв мобілізацію із геноцидом та закликав усіх, хто проти мобілізації, об’єднуватися.


"Заснувавши антимобілізаційний рух, ми повинні на всю країну заявити, що воювати можуть тільки добровольці і тільки професійні силовики. Точка. Цивільне населення апріорі не може мобілізуватися - оскільки на Донбасі триває "операція", а не війна. По-друге, поки сини чиновників не помічені в зоні АТО - до тих пір треба забути про мобілізацію всіх інших. По-третє, мирне населення не може воювати на Донбасі, де місцеве населення надає пасивну підтримку "терористам", - процитував Романенко слова ведучого.


Користувачі відреагували на цю реакцію блогера та відзначили, що не словом потрібно щось доводити, а ділом. А деякі, навпаки, стали на захист журналіста.

Популярні новини зараз

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", журналіст Юрій Романенко зганьбився в ефірі програми "Прямим текстом", коли на прохання ведучого розмовляти українською, він перейшов на російську та демонстративно відповів, що не хоче спілкуватися державною мовою.