В Міністерстві охорони здоров'я б'ють на сполох через спалах небезпечної хвороби. Українці масово звертаються до лікарень через гепатит А.

Як повідомили в МОЗі, у кількох областях вірус атакував як доросли, так і дітей.

Так, за кілька днів нового року в Миколаєві лікарі констатували 47 випадків зараження, серед них хворими виявилося шестеро дітей.

Ситуація жахлива, проте про епідемію ніхто не говорить.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку
Показати ще

За інформацією відомтва, у більшості хворих форма перебігу захворювання середньої тяжкості, у двох людей, в тому числі в однієї дитини - форма перебігу важка. У стаціонарі ще залишаються 35 чоловік.

Епідеміологічне розслідування і лабораторні дослідження питної води тривають.Адже саме воду називають рознощиком інфекції.

Крім спалаху в Миколаєві, протягом 11 місяців 2017 року Україна зареєстрували 29 спалахів вірусного гепатиту А.

Ці показники захворюваності не перевищили середніх багаторічних рівнів.

Серед причин зареєстрованих випадків захворювань на гепатит А - недотримання заходів профілактики і порушення протиепідемічного режиму на об'єктах, а також недотримання правил особистої гігієни самими хворими.

Дивіться усе про гепатит А

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", українцям розповіли, які симптоми виникають при зараження гепатитом А та яке лікування чекає на хворих.