Повідомляється, що Ковальова Галина - росіянка, що перейшла на сторону бойовиків "ДНР", живе в окупованому Донецьку. Терористка внесена в базу "Миротворця" і має кілька сторінок в соцмережах з фальшивими профілями.

Нещодавно, сепаратистка поскаржилася, що родичам високопоставлених бойовиків в "ДНР" можна все, і вони за свої п'яні витівки не відповідають.

Як передає "Діалог.UA", Ковальова влаштувала істерику в соцмережі після конфлікту в Донецьку, в якому засвітився родич одного з недавно загиблих бойовиків "ДНР". Він відкрив стрілянину по людях.

Увага на пост терористки звернув український блогер Necro Mancer в Twitter. "Донецьк! Чому п'яні вояки в Вашому місті дістають ПМ і стріляють по людях? .. побачив цивільного на вигляд, слово за слово і в результаті дістав ПМ і почалося! .. ця шишка Ваша наближений одного командира, причому недавно загиблого, не є службовцем, а є родичем ", -" наїхала "на донеччан Ковальова.

Блогер відразу прокоментував пост сепаратистки: "Ваша Галя балувана".

Варто згадати, що Ковальова відома провокаторша і затята прихильниця забороненої в Україні КПУ.

Терористка любить викладати в соцмережах фото зі зброєю і фотографуватися разом з донецькими карателями.

Нагадаємо, остання доба на сході країни знову перетворилась на криваве випробування для українських захисників.  Упродовж поточної доби 17 серпня, від 7-ї до 18-ї години окупаційні війська Росії півтора десятка разів порушили режим тиші. Важке озброєння не застосовувалося. Також стало відомо про постраждалих з нашого боку.

Як повідомляв Знай.ua, співробітники Служби безпеки України затримали громадянина Білорусі, який входив у ряди терористів "ДНР".

Також Знай.ua писав про те, що справжній фурор в соціальних мережах справив відеоролик, знятий з російським окупантом: черговий "іхтамнет" приїхав на Донбас воювати, а в результаті став бомжем. В прямому сенсі.