В одному з сіл під Києвом гниє рідкісна модифікація автомобілю "Побєда".

За інформацією Autocentre, ця машина унікальна своїм кузовом. Усім відома класична "Побєда" (ГАЗ-М20), але мало хто знає про існування позашляховика ГАЗ М-72, який випускали для мисливців з партійної еліти.

Популярні новини зараз
Індексація по-новому: перерахунок пенсій може стати справедливішим У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій Важливий строки для пенсіонерів: якщо не встигнути за 10 днів – будуть наслідки
Показати ще

На багатьох авторемонтних заводах звичайні машини переробляли у пікапи для потреб у господарстві. Саме такий, досить рідкісний екземпляр знайшли на одному з сайтів автопродажів.

Представлена автівка у плачевному стані, але вона все одно може зацікавити колекціонерів. Документи на машину відсутні, а продають її за ціною металобрухту.

Ймовірно, хтось реставрує рідкісну "Побєду" та представить її на автовиставках.

Як повідомляв портал "Знай.ua", британці реконструювали легендарний бомбардувальник DH-9 часів Першої світової війни.