У Мережі показали, як у невеликій кімнаті багатоповерхового будинку, Дмитро Бакаєв, її власник, одягає сорочку в клітинку і смішні величезні окуляри - такий наряд був популярний у радянські часи в 70-80 роки. Про це повідомляють ЗМІ.

"Крій на сорочці дуже грубий, - скаржиться Бакаєв, - весь час натирає шию. І окуляри так і норовлять впасти з носа. Але що поробиш, мій одяг - частина образу", - розповів Дмитро.

Дмитро Бакаєв проводить екскурсії. Чоловік збирає речі, які були в Радянському Союзі дефіцитом і облаштовує ними кімнату. За його задумом, атмосфера нагадує квартиру заможного радянського дипломата або моряка.

Експонати "музею" розділені на декілька колекцій. Наприклад, радянські іграшки.

"Ось ці книги продавали в нашому одеському Будинку книги. Народ їх добре розбирав, всередині були фотографії музикантів групи Kiss, Sex Pistols. У цих книгах писали, що вони - фашисти, слухати це неможливо. А молодь ці фото вирізала. Потім брала такі круглі значки із зображенням героїв мультфільму "Ну, погоди!". Значки розкривали, викидали і заміняли на фото рок-кумирів".

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху Чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще

Меблі в кімнаті віку 50 років і старше. Бакаєв пояснює: якщо людям вдавалося знайти дефіцитні шафи або стільці, виготовлені десь в НДР та Чехословаччині, вони оберігали таке багатство десятиліттями. Радянські меблі були важкими, незручними, мали жахливий зовнішній вигляд, розповідає колекціонер.

Біля однієї зі стін інсталяція з бамбетлі та лампи-торшера. Бамбетлі Бакаєв придбав у Галичині. Вона належав католицькому священику. Його звинуватили у державній зраді і відправили на заслання, у Сибір. Потім бамбетлі опинилася в будинку місцевого комісара НКВД.

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Дивіться сюжет про СРСР

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Росія намагається привласнити ще один геніальний український винахід.